Światła DRL DUOLIGHT DL46

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 13531
  • Producent: EINPARTS
  • szt.
  • Cena netto: 613,82 zł 275,00 zł 755,00 zł

Charakterystyka lamp:
- Światła do jazdy dziennej: 900 lumenów na lampę
- Światła przeciwmgłowe: 800 lumenów na lampę
- Napięcie pracy: 12V
- Moc świateł do jazdy dziennej: 9,5W jedna lampa
- Moc świateł przeciwmgłowych: 10W jedna lampa
- Strona montażu: uniwersalna
- Odpowietrznik: Tak
- Regulacja kąta świecenia halogenu: Tak
- Hermetyczna obudowa / odporność na wilgoć: Tak
- Barwa światła dziennego: 6000K (zimna biała)
- Barwa światła przeciwmgłowego:
4300K (żółta)
- Zewnętrzny automat: Tak
- Homologacja na światła do jazdy dziennej: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R87 - wybita na każdej lampie - E4, RL00 wraz z końcówką numeru homologacji
- Homologacja na światła przeciwmgłowe: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R19 - wybita na każdej lampie - PL F3 wraz z końcówką numeru homologacji
- Temperatura działania: -40C do +50C
- Typ diod: CREE

 

Model EinParts DUOLIGHT DL46 wyposażony jest w uchwyty dopasowane do oryginalnych mocowań lamp przeciwmgłowych w popularnych samochodach (pasuje do ponad 100 modeli aut!). Jest to zamiennik światła przeciwmgłowego,
czyli wystarczy wyjąć oryginalne halogeny i wstawić w to miejsce lampy DUOLIGHT – zero przeróbek, wszystko idealnie pasuje. Duolight to wyjątkowa lampa wyposażona w dwie funkcje – światło dzienne i przeciwmgłowe w jednym! Do produkcji światła dziennego wykorzystano najnowszą technologię linii świetlnej, dzięki czemu światło jest jednolite i nie widać punktów świetlnych. Do oświetlania światłowodów zamontowano najlepsze diody dostępne na rynku – amerykańskiego producenta CREE. Z kolei do produkcji światła przeciwmgłowego wykorzystano 1 potężna diodę CREE o mocy aż 10WAT!
Dzięki temu rozwiązaniu światło przeciwmgłowe spełnia wszelkie normy jakie są potrzebne do otrzymania homologacji.

 

Od oświetlenia samochodowego LED, użytkownicy oczekują, aby działało niezawodnie przez długi czas, zapewniając stałe i odpowiednie parametry strumienia świetlnego, które podczas użytkowania nie ulegną zmianie.

Nadmiernie wysoka temperatura wewnątrz obudowy markerów LED może wpłynąć na przedwczesne "starzenie" się sterowników i kondensatorów.

W światłach DUOLIGHT marki EinParts Automotive z diodami CREE wykorzystano najlepsze materiały termo-przewodzące takie jak miedź czy aluminium zapobiegające przegrzewaniu się. Ilustracja przedstawia prosty ale najskuteczniejszy ze sposobów chłodzenia wykorzystany właśnie w DUOLIGHT marki EinParts.

Pominięcie elementów takich jak wentylator daje pewność, że żarówka nie przegrzeje się, gdy wentylator zostałby uszkodzony. Pasywne chłodzenie świateł DUOLIGHT DL41 sprawia, że są praktycznie bezawaryjne.