Obrysówka LED przednio-tylna 239 prawa 12/24V

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 64902
  • Producent: WAŚ
  • szt.
  • Cena netto: 36,40 zł 44,77 zł

Obrysówka LED przednio-tylna 239 lewa 12/24V

Obrysówka LED przednio-tylna 239 lewa 12/24V

Produktem który zaistniał nie tak dawno na rynku , a jest owocem twórczej pracy zespołu konstruktorów firmy „WAŚ” jest rodzina lamp W48 i W49. Lampy te, których produkcja oparta jest również na technologii LED, używane są w samochodach ciężarowych, autobusach, przyczepach i naczepach jako lampy zespolone obrysowe przednio-tylne i pozycyjne boczne oraz lampy zespolone obrysowe przednio-tylne.
Podstawowymi atutami tej lampy są:
1. Bardzo nowoczesny design,
2. W jednej lampie zespolonej mogą funkcjonować następujące rodzaje świateł :
- światło obrysowe tylne,
- światło obrysowe przednie,
- światło pozycyjne boczne,
3. Energooszczędność (pobór mocy ok. 1W w lampie trójświatłowej),
4. Klosze poszczególnych świateł wykonane są z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne (PC),a korpusy lamp z mrozoodpornego i niepalnego PVC,
5. Układy elektroniczne są w pełni hermetyczne (mogą pracować pod wodą),
6. Istnieje wersja lampy bez światła pozycyjnego bocznego posiadająca tą zaletę, że jest uniwersalna napięciowo. (praca w instalacjach 12V i 24V)
7. Brak polaryzacji

Nowe lampy dają się łatwo akceptować jako produkt na rynku krajowym jak i zagranicznym . Spowodowane jest to całkowitą bezobsługowością i łatwością montażu.
Zastosowane elementy elektroniczne wykluczają całkowicie możliwość uszkodzenia lampy spowodowane zmianą biegunowości podłączenia lub w razie wzrostu napięcia. Przeprowadzone wielomiesięczne badania w skrajnie zmieniających się warunkach temperaturowych, wilgotnościowych oraz wytrzymałościowych na wstrząsy, dały nam pewność co do bezkonkurencyjności tych lamp.

Lampy te zostały zbadane w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie na zgodność z regulaminami EKG ONZ.

W wyniku wprowadzenia na rynek nowych lamp, w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania innowacyjne zwiększa się sprzedaż na rynek krajowy jak i zagraniczny jak również zwiększa się konkurencyjność firmy.
Nowe lampy wyprzedzają technologicznie i jakościowo wyroby wiodących firm zachodnich, przy o wiele niższych cenach.

Opisane wyżej produkty zyskały uznanie w oczach ekspertów gdyż znacznie przyczyniły się do uzyskania przez firmę w ostatnim tygodniu Certyfikatu Zielonej Marki.

Do wszystkich wymienionych zalet należałoby dołączyć opinię naszych Klientów wyrażających pozytywny pogląd na estetykę i nowoczesne cechy użytkowe naszych wyrobów.12 miesięcy gwarancji