LightBox kontroler LED RGB

  • Dodaj recenzję:
  • 8343
  • Cena netto: 161,79 zł 199,00 zł
LightBox kontroler LED RGB
LightBox kontroler LED RGB

wLightBox to najmniejszy na świecie, bezprzewodowy kontroler oświetlenia pozwalający sterować oświetleniem LED - kolorowym (RGB + W) oraz jednokolorowym przy pomocy smartfonów, tabletów lub komputera. Bazuje on na technologii komunikacji mikro WiFi, który łączy w sobie zarówno zalety nisko energetycznego Bluetooth 4.1 jak i WiFi.

LightBox to miniaturowe, bezprzewodowe urządzenie pozwalające sterować oświetleniem LED – kolorowym (RGB) oraz jednokolorowym przy pomocy aplikacji w smartfonie lub tablecie. Dzięki niezwykłej prostocie i specjalnie zaprojektowanej aplikacji, jego użytkowanie jest dziecinnie proste, dając możliwość tworzenia wyjątkowych efektów świetlnych.

Urządzenie pozwala kontrolować aż trzy niezależne obwody jednokolorowe ( np. taśmy LED) lub jeden obwód wielokolorowy RGB. Ilość urządzeń działających jednocześnie jest ograniczona wyłącznie wyobraźnią użytkownika.

Lightbox do działania wykorzystuje jedną z najnowocześniejszych technologii przeznaczonych do stosowania w urządzeniach mobilnych – Bluetooth czwartej generacji – o niskim poborze energii – obecny m.in. w najnowszych smartfonach i tabletach firmy Apple. Dzięki swoim niezwykle małym wymiarom, wykorzystaniu fal radiowych zamiast podczerwieni oraz dużej mocy stwarza niesamowite możliwości ekspresji.

Lightbox został w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Unii Europejskiej, zgodnie z najostrzejszymi standardami w zakresie jakości.

Uządzenie wzbudziło zainteresowanie na Międzynarodowych Targach CEBIT 2014 w Hanowerze.