Lampy do jazdy dziennej led,homologacja RL, 501

  • Dodaj recenzję:
  • 501
  • Producent: NSSC/vertex
  • Cena netto: 138,21 zł 170,00 zł
Lampy do jazdy dziennej led,homologacja RL, 501
Lampy do jazdy dziennej led,homologacja RL, 501
 

Światła do jazdy dziennej HiD 501 HP to model oczekiwany przez klientów od wielu miesięcy. Niestety aby zrobić coś perfekcyjnego potrzeba czasu...

Światła te mają predyspozycje do bycia produktem roku 2011 ze względu na swój nowoczesny kształt oraz perfekcyjne wykonanie. Spokojnie może konkurować z modelami Philipsa czy Hella...

W światłach zastosowaliśmy nowoczesne diody które dają znacznie większa ilość światła niż te użyte w modelu HiD 507 HP przy jednocześnie mniejszych warunkach temperaturowych co wpływa znacznie na iż żywotność. 

Nie było by to możliwe bez zastosowania szkieł przednich typu "clar" oraz lustra pokrytego warstwą odpowiedniej jakości materiału odbijającego światło.

Na obudowie nie znajdziemy żadnych śrubek a sama lampa została maszynowo zamknięta co dodatkowo gwarantuje pełną wodoszczelność. Model HiD 501 HP jako pierwszy posiada kable "puszczone" w izolatorach a system montażowy został zmieniony na Plug & Play (wtyczki montażowe).

Lampy dodatkowo zostały wyposażone w otwór wentylujący który odprowadza ciepło na zewnątrz co pozwoli na dłuższą żywotność diód oraz znacznie wpłynie na utrzymanie "czystości" na lustrze...

Dzięki doświadczeniu przy produkcji świateł do jazdy dziennej udało nam się wyeliminować wiele wad które zostały ujawnione w poprzednich modelach marki Vertex jak i konkurencji którą byliśmy zmuszeni poznać.

Dlatego też jest to kolejny pionierski model na rynku oświetlenia do jazdy dziennej. Żaden inny producent nie zapewni jakości którą my oferujemy naszym klientom.

1. Używamy tylko najlepszych diód dostępnych na rynku

2. Wbudowany EMC emulator który  nie wprowadzą zakłóceń na urządzenia zamontowane w samochodzie – w szczególności radio samochodowe i inne odbiorniki falowe.

3. Całkowicie wodoszczelne.

4. Pełna homologacja – RL oraz E4

5. Wbudowane zabezpieczenie które chroni produkt przed niewłaściwym podłączeniem.

Ilość diód: 5 High Power / szt

 
Zawartość zestawu
 
- 2 szt lamp  501 HP
- okablowanie z zintegrowanym automatycznym włącznikiem świateł
- schemat
- elementy montażowe
 
Parametry techniczne
 
- Homologacja E4, RL00
- pobór mocy 8,4 W
- zasilanie: 12
- ilość diod 10 High Power 5600K
 
UWAGA: swiatła posiadają wbudowany automatyczny włącznik swiateł !!!