Lampa zespolona przednia 1334 L B

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12273
  • Producent: WAŚ
  • szt.
  • Cena netto: 1 010,00 zł 1 242,30 zł

Lampa zespolona przednia W188 pozioma, lewa (drogowa, mijania, pozycyjna, kierunku jazdy i DRL), krótki zawias

Produkt posiada wyprowadzenie prądowe w postaci złącza Deutsch
 
 

 

6 -cio funkcyjna lampa

Zespolone lampy przednie W188 to w pełni diodowe lampy LED, posiadające 6 rodzajów świateł: pozycyjne przednie, mijania, drogowe, światło do jazdy dziennej, przednie światło kierunku jazdy w wersji statycznej (W188) lub dynamicznej (W188DD) oraz dodatkowe, boczne światło kierunku jazdy.
Wszystkie lampy serii W188 przystosowane są do pracy w instalacjach 12V i 24V.

Wysoka klasa szczelności

Lampy W188 uzyskały homologacje E20, a zatem spełniają wszystkie wymogi homologacyjne, Poddane zostały testom w niezależnym laboratorium i wykazały stopień ochrony IP6K9K, co oznacza, że są całkowicie odporne na wnikanie pyłu i zalanie strugą wody.
Ponadto lampy przystosowane są do pracy w temperaturach od -40°C do +50°C.

Korpus lampy i złącze prądowe

Kształt korpusu lampy i wysokogatunkowe aluminium użyte w produkcji zwiększa ilość odprowadzanego ciepła, a co za tym idzie wydłuża żywotność diod LED. Użycie aluminium zamiast tradycyjnej stali pozwoliło też znacząco zmniejszyć wagę całej lampy. Dodatkowo cały korpus został w sposób dwuwarstwowy zabezpieczony przed korozją, co pozwala bezproblemowo użytkować go przez długie lata. W lampie użyto też wysokiej jakości renomowanego konektora, który również zabezpiecza przed wnikaniem wody do wnętrza lampy.

Specjalna membrana

Całkowicie szczelne zamknięcie lampy mogłoby mieć niekorzystne skutki przy dużych wahaniach temperatur i zmiennych warunkach atmosferycznych. Dlatego dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich jej elementów składowych nie bez znaczenia pozostaje zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. W tym celu lampy serii W188 wyposażone są w specjalną membranę, która poza odpowiednią cyrkulacją powietrza jednocześnie zabezpiecza przed wilgocią i wodą.

Szerokie możliwości ustawienia lampy

Nowoczesne lampy serii W188 dostępne są w wariantach pionowych i poziomych, a dzięki specjalnemu systemowi uchwytów zewnętrznych mogą być mocowane zarówno w pionie, jak i poziomie. Sposób mocowania lampy to widełkowy uchwyt wraz z trzpieniem obrotowym dostępny w 2 rozmiarach określanych w symbolu lampy jako A większy lub B mniejszy. W zależności od potrzeb użytkownika umożliwia to dowolne ustawienie lampy.

Materiały najwyższej jakości

Poszczególne części składowe lamp W188 produkowane są z materiałów najwyższej jakości m.in. klosz lampy został wykonany z trwałego poliwęglanu, przez co charakteryzuje się zwiększoną odpornością na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, sam klosz pokryty został specjalną, wzmacniającą powłoką, która zabezpiecza go przed porysowaniem.