EPLH66 ŻARÓWKI LED H7 SMART AI BT CANBUS z funkcją DRL

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12899
  • Producent: EINPARTS
  • szt.
  • Cena netto: 291,95 zł 450,00 zł 359,10 zł

Typ: H7

Barwa: 3000K - 6500K (STEROWANIE AI)

Typ diod: SMD

Napięcie pracy: 9V - 18V

Realny pobór prądu: ~28,5W (+/-10%) - napięcie 12V (2,46A)

Jasność: 3000LM / żarówkę

Temperatura pracy: -40°C do + 50°C

Canbus: Tak

Wbudowana funkcja świateł do jazdy dziennej DRL

Odporność na wilgoć: Tak

ŻARÓWKI LED H7 SMART AI BT CANBUS z funkcą DRL

W procesie produkcji użyto bardzo żywotne, super jasne diody SMD. Żarówki charakteryzuje doskonałe dopasowanie granicy światło-cienia tzw. odcięcie przez co nie oślepiają kierowców z naprzeciwka, co ma miejsce przy innych żarówkach LED.

System AI - żarówka po połączeniu z aplikacją w telefonie może zmieniać swoją barwę w zależności pod pogody, pory dnia czy widoczności w pełni automatycznie. Przy użyciu aplikacji można ustalać scenariusze, zwiększać oraz zmniejszać jasność, zmieniać barwę żarówki w zakresie od 3000K od 6500K. Zasada działania żarówki pokazana na filmiku poniżej.

Intensywność światła żarówek LED marki EinParts Automotive oraz komfort jazdy są znacznie lepsze nawet niż przy oświetleniu xenonowym, dodatkowym atutem jest znacznie dłuższy czas eksploatacji oraz łatwość montażu.

Przystosowane do współpracy z magistralą CANBUS - ZESTAW NIE POKAZUJE BŁĘDÓW SPALONEJ ŻARÓWKI!

1. Diody SMD - super jasne diody, które przy niskim poborze prądu emitują bardzo silny strumień światła. Przez zastosowanie tych diod żywotność naszych żarówek sięga nawet do 50 000 godzin.

Wbudowana funkcja świateł DRL - po ustawieniu odpowiedniego scenariusza w aplikacji żarówki mogą służyć również jako światła do jazdy dziennej.

2. Zewnętrzny moduł sterujący - pozwala zmniejszyć temperaturę wewnątrz żarówki i chroni elektronikę przed przegrzaniem. W module znajduje się odbiornik bluetooth oraz wszystkie systemy odpowiadające za działanie żarówki AI.

3. Aktywny wentylator - system dostosowuje obroty na podstawie temperatury zewnętrznej, aktualnej barwy światła czy jej jasności.

 

Diody umieszczone na tej samej wysokości jak źródło światła w zwykłej żarówce halogenowej, tak uzyskaliśmy tzw. "odcięcie" dzięki, któremu żarówki EinParts nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

 

Od oświetlenia samochodowego LED, użytkownicy oczekują, aby działało niezawodnie przez długi czas, zapewniając stałe i odpowiednie parametry strumienia świetlnego, które podczas użytkowania nie ulegną zmianie.

Nadmiernie wysoka temperatura wewnątrz obudowy żarówek LED może wpłynąć na przedwczesne "starzenie" się sterowników i kondensatorów.

W żarówkach EinParts Automotive wykorzystano najnowocześniejsze systemy zapobiegające przegrzewaniu się.
System AI sam dopasowuje obroty i działanie chłodzenia w żarówce.
Ilustracja przedstawia w uproszczeniu skomplikowane działanie zaawansowanego systemu chłodzenia zastosowanego w tych żarówkach.

Możliwości żarówki AI BT EINPARTS:

Zmiana barwy żarówki w przedziale 3000k - 6500k może następować automatycznie kiedy zmieni się pogoda, pora dnia czy widoczność.

- W aplikacji można przypisać scenariusze, wybrać barwę manualnie i wiele innych