Jak wyróżnić auto - projektory logo LED

 

Od lat jesteś pasjonatem jednej marki samochodowej? Jeśli tak, warto abyś jeszcze bardziej podkreślił swoje przywiązanie do ulubionego modelu auta za pomocą świateł LED. Pomoże Ci w tym projektor logo LED, który w wyjątkowo oryginalny sposób wyróżni Twój samochód spośród innych marek. Dzięki podświetlonym na kolorowo lub zachowanym w jednej tonacji dynamicznym obrazom przedstawiającym logo marki Twoje auto zyska na atrakcyjności. To też sposób na uwidocznienie Twojego zamiłowania do wybranego modelu samochodu.

Sposób na wyróżnienie auta

Projektory logo LED, zwane potocznie jako światła powitalne, stały się jednym z najpopularniejszych rozwiązań do wyróżniania marek samochodowych. Sięgają po nie pasjonaci nowych i starych modeli, którym zależy na podniesieniu poziomu atrakcyjności auta. Podświetlone diodą LED logo robi naprawdę wielkie wrażenie.

 

Projektory LED: montaż

Projektory diodowe z logo Twojej ulubionej marki znajdują się najczęściej w dolnej części drzwi. Urządzenie umieszcza się w miejscu fabrycznego podświetlenia. Kiedy jednak nie ma takiej możliwości, projektor montuje się po samodzielnym wykonaniu otworów w tapicerce lub plastikowej obudowie drzwi. Najlepszą odległością do montażu jest miejsce 20 cm – 35 cm nad ziemią.

 

Projektory LED: działanie

Lampka LED zapala się automatycznie przez otwarcie drzwi, tworząc oryginalny efekt wizualizacji świetlnej na każdego rodzaju powierzchni, na którą w danym momencie pada. Jak też łatwo się domyśleć, projektor tworzy najbardziej widoczny obraz logo, kiedy zapada zmrok lub nocą. Światło LED może padać na zewnątrz lub do wewnątrz samochodu, wszystko zależy od Ciebie.

 

Korzyści z montażu projektora LED

Największą korzyścią, jaką zyskujesz przez montaż projektora LED z logo Twojego modelu auta, jest zwiększenie komfortu jazdy. Za każdym razem, kiedy otwierasz drzwi, na ziemi pojawia się wielokolorowy lub o jednolitej jasnej barwie panoramiczny obraz. Światło nie jest agresywne i nie oślepia. Znika zaraz po zamknięciu drzwi samochodu. Projektory LED można zamontować po obu stronach auta, dzięki temu samochód oryginalnie się wyróżni.