Obrysówka led boczna z zawiasem 182Z

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 832
  • Producent: WAŚ
  • szt.
  • Cena netto: 30,73 zł 37,80 zł

Obrysówka led boczna z zawiasem 182Z

Obrysówka led boczna z zawiasem 182Z

Opis produktu:

Lampa światłowodowa produkowana w oparciu o technologię diod świecących LED oraz światłowodu wykonanego z PMMA przeznaczona jest do stosowania w samochodach ciężarowych, przyczepach i naczepach.

Lampa możliwa jest do zamontowania w samochodach ciężarowych, przyczepach i naczepach według wymagań klienta. Przewidziane są mocowania bezpośrednio do obudowy do pojazdu lub podwieszane pod karoserię lub przyczepę.

Wymieniona wyżej lampa produkowana jest w oparciu o podzespoły elektroniczne. Zawiera ona w sobie element świetlny oparty na technologii LED orasz element rozprowadzający i emitujący światło (światłowód, który jest nowością na rynku.

Produkowana jest w trzech barwach świetlnych (biała samochodowa – obrys przedni, pomarańczowa samochodowa pozycyjna – obrys boczny, czerwona samochodowa – obrys tylny). Oraz dodatkowo w wersji z uchwytem mocującym klub bez uchwytu. Lampa światłowodowa produkowana jest również w dwóch wersjach 24V oraz 12V, dlatego też z powodzeniem stosowana jest w pojazdach zasilanych instalacją o napięciu 12V i 24V.

Lampa światłowodowa pracuje całkowicie bezobsługowo, ponieważ nie wymaga wymiany żarówek. Żywotność światła szacuje się (wg. producenta LED) na około 100.000 godzin ciągłej pracy; dla porównania żywotność żarówek wynosi około 300 godzin. Dodatkowe oszczędności wynikają z faktu, iż zastosowane diody świecące (LED) zużywają bardzo mało energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła, co może niewątpliwie wpływać na poziom zużycia paliw stosowanych w pojazdach, a tym samym pozytywnie oddziaływać na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Przedmiotowa lampa jest bardzo nowoczesna w porównaniu z dotychczas stosowanym oświetleniem żarówkowym. Na terenie kraju nie ma innych producentów lamp samochodowych, którzy zastosowaliby w lampie z przeznaczeniem do samochodów ciężarowych elementów świetlnych – diod święcących (LED) oraz jednocześnie technologii światłowodowej.

Nowa lampa daje się łatwo akceptować jako produkt na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Spowodowane jest to całkowitą bezobsługowością i łatwością montażu. Zastosowane elementy elektroniczne wykluczają całkowicie możliwość uszkodzenia lampy spowodowane zamianą biegunowości przewodów. Przeprowadzone wielomiesięczne badania w skrajnie zmieniających się warunkach temperaturowych, wilgotnościowych oraz wytrzymałościowych na wstrząsy dały nam pewność co do bezkonkurencyjnej jakości nowych lamp.

Lampa została zbadana w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie na zgodność z Regulaminem EKG ONZ oraz uzyskała homologację Ministerstwa Infrastruktury (kserokopie homologacji w załączeniu).

W wyniku wprowadzenia na rynek nowych lamp, w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania innowacyjne, nie stosowane dotychczas w Polsce na skalę przemysłową, zwiększa się sprzedaż na rynek krajowy jak i zagraniczny jak również zwiększa się konkurencyjność firmy. Nowa lampa wyprzedza technologicznie i jakościowo wyroby wiodących firm zachodnich, przy znacznie niższych cenach.
Przy jednakowym poziomie kosztów stałych, dodatkowy przychód polepszy efektywność przedsiębiorstwa i pozwoli na wdrożenie kolejnych nowoczesnych energooszczędnych wyrobów.

Należy również nadmienić, że opinie naszych klientów wyrażają pozytywny pogląd na estetykę naszego wyrobu i jego nowoczesne cechy użytkowe.

Reasumując należy stwierdzić, że powyższy wyrób można scharakteryzować następującymi cechami:
• Oszczędny w poborze energii elektrycznej,
• Bezobsługowy,
• Wodoszczelny
• Odporny na warunki atmosferyczne i temperatury otoczenia,
• Nowoczesne i estetyczne,
• Wielokrotnie wyższa żywotność produktów (w porównaniu z lampami żarówkowymi),
• Zdecydowanie większa powierzchnia świetlna (widoczna)

12 miesięcy gwarancji