Lampy zespolone tylne 1698 L/P

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 13167
  • Producent: WAŚ
  • szt.
  • Cena netto: 317,30 zł 390,28 zł

Lampy zespolone tylne 1698 L/P

 
Pobór mocy 12V 24V
światło pozycyjne max. 5,9W max. 6,3W
światło stopu max. 6W
światło kierunku jazdy max. 21W
światło cofania max 8W
światło przeciwmgielne max. 5W
światło oświetlenie tablicy 0,8W 1,7W

 

funkcje oświetlenie tablicy rejestracyjnej światło stop strona montażu W247
przewód Schlemmer TYCO WAS5 WAS7
5
T/S/I/F/R
LPS   lewa 1698 L 1698 L SCHL 1698 L TYCO x 1698 L WAS7
prawa 1698 P 1698 P SCHL 1698 P TYCO x 1698 P WAS7

 

  typ przewód źródło światła strona montażu napięcie pracy stopu pozycyjne/obrysowe przednie pozycyjne/obrysowe boczne pozycyjne/obrysowe tylne cofania odblask przeciwmgielne kierunku jazdy tylne oświetlenia tablicy dolne kierunkowskaz dynamiczny lampa pozycyjna W48  
1698 L W247 195cm Led Lewa 12V-24V + + + + + + + + + - +  
1698 P W247 195cm Led Prawa 12V-24V + + + + + + + + + - +  

 

Nową serię diodowych lamp zespolonych tylnych W247 cechuje innowacyjna konstrukcja i charakterystyczny wygląd. Nowy kształt światła pozycyjnego czyni lampy rozpoznawalnymi i dobrze widocznymi na drodze. Led’owe moduły światła pozycyjnego wykonane są ze specjalnego tworzywa dzięki któremu nie widać poszczególnych punktów świetlnych, a jedynie kształt z przyjemną dla oka świetlną łuną o efekcie neonu.

Lampy dostępne są w wersjach: 3-, 4- i 5-cio światłowych. Główną cechą charakterystyczną tych lamp jest czerwony, przestrzenny klosz zewnętrzny. Niespotykaną dotąd nowością jest uzyskanie białego światła cofania poprzez czerwony klosz. Cała powierzchnia klosza jest koloru czerwonego, więc bezproblemowo otrzymaliśmy światło pozycyjne, światło przeciwmgielne oraz stop, a technologię pozwalającą na uzyskanie żółtego światła kierunku jazdy przez czerwony klosz opracowaliśmy i stosowaliśmy już w naszych wcześniejszych lampach, zatem największą innowacją było otrzymanie właśnie światła białego. Niesamowity efekt tworzy połączenie w jednym obszarze czerwonego światła pozycyjnego oraz żółtego światła kierunku jazdy. Lampy serii W247 dostępne są w wersjach z dolnym światłem podświetlenia tablicy rejestracyjnej i bez podświetlenia.

Co więcej, czerwony klosz zewnętrzny jest specjalnie uszczelniany, montowany na 4 śruby, co umożliwia użytkownikowi jego wymianę we własnym zakresie. Klosz zewnętrzny jest wymienny, więc w pełni uniwersalny, bez względu na to, jaką konfigurację świetlną klient wybierze, jest to wspólny element dla wszystkich lamp. Każdy z modułów znajdujących się pod kloszem jest hermetyczny, nawet w przypadku zarysowania klosza zewnętrznego uszkodzeniu nie ulegnie żaden element wewnątrz, nie dostanie się do nich żadna wilgoć ani pył.

Klosz i obudowa lampy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na czynniki temperaturowe i promieniowanie UV. Ponadto, posiada homologację kompatybilności elektromagnetycznej. Warto zwrócić również uwagę na inne dostępne warianty lamp serii W247, bez bocznego światła obrysowego lub z bocznym światłem obrysowym W44.

W nowych seriach lamp zespolonych tylnych W247 - W252 istnieje możliwość zamówienia lamp z własnym motywem światła pod odblaskiem
- o szczegóły zapytaj swojego handlowca.