Tablica kierująca ze strzałką diodową 24V

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 82698
  • szt.
  • Cena netto: 2 645,37 zł 3 253,80 zł
Tablica kierująca ze strzałką diodową 24V
Tablica kierująca ze strzałką diodową 24V

Tablica firmy ELFIR została wyposażona w stroboskopowe lampy ostrzegawcze, które są niezwykle dobrze widoczne z bardzo dużej odległości zarówno w dzień jak i w nocy. Aby nasza tablica była bardziej niezawodna i jeszcze lepiej spełniała swoje zadanie , zastosowaliśmy przy jej budowie specjalne mikroprocesory, które zwiększają nawet kilkakrotnie częstotliwość błysków, która jest programowalna w przedziale od 2 do 8 Hz
Tablica oprócz zastosowania lamp stroboskopowych, ma jeszcze dodatkowo montowane standardowo specjalne strzałki boczne wykonane z diod o podwyższonej mocy świetlnej. Rzeczone strzałki składają się ze 150 diod typu LED (fabrycznie świecą one na kolor czerwony, lecz na życzenie klienta nasi technicy są gotowi do zamontowania dowolnego koloru wg. Państwa sugestii) wykonanych z bezbarwnego materiału, dzięki czemu są widoczne tylko wtedy kiedy jest to potrzebne.
Jako, że tablice kierujące są urządzeniami pracującymi głównie na dworze, często w bardzo kiepskich, nie sprzyjających warunkach atmosferycznych ( deszcz, śnieg, wilgoć itp.), nasi konstruktorzy wyszli naprzeciw tym problemom i do produkcji naszej tablicy użyli blachy ocynkowanej, która następnie została pomalowana farbą proszkową odporną na zmienne warunki atmosferyczne i dodatkowo okleili ją folią odblaskową I generacji, po to aby tablica spełniała swoje zadanie jak najdłużej.
WYMIARY:1500x310x60 mm