Światła DRL DUOLIGHT DL42

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12871
  • Producent: EINPARTS
  • szt.
  • Cena netto: 625,12 zł 768,90 zł

Model EinParts DUOLIGHT DL42 wyposażony jest w uchwyty dopasowane do oryginalnych mocowań lamp przeciwmgłowych w popularnych samochodach. Jest to zamiennik światła przeciwmgłowego, czyli wystarczy wyjąć oryginalne halogeny i wstawić w to miejsce lampy DUOLIGHT – zero przeróbek, wszystko idealnie pasuje. Duolight to wyjątkowa lampa wyposażona w dwie funkcje – światło dzienne i przeciwmgłowe w jednym! Do produkcji światła dziennego wykorzystano najnowszą technologię linii świetlnej, dzięki czemu światło jest jednolite i nie widać punktów świetlnych. Do oświetlania światłowodów zamontowano najlepsze diody dostępne na rynku – amerykańskiego producenta CREE. Z kolei do produkcji światła przeciwmgłowego wykorzystano 1 potężna diodę CREE o mocy aż 10WAT! Dzięki temu rozwiązaniu światło przeciwmgłowe spełnia wszelkie normy jakie są potrzebne do otrzymania homologacji.

Charakterystyka lamp:
Światła do jazdy dziennej: 900 lumenów na lampę
Światła przeciwmgłowe: 800 lumenów na lampę
Napięcie pracy: 12V
Moc świateł do jazdy dziennej: 9,5W jedna lampa
Moc świateł przeciwmgłowych: 10W jedna lampa
Strona montażu: uniwersalna
Odpowietrznik: Tak
Regulacja kąta świecenia halogenu: Tak
Hermetyczna obudowa / odporność na wilgoć: Tak
Barwa światła : 6000K (zimna biała)
Zewnętrzny automat: Tak
Homologacja na światła do jazdy dziennej: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R87 - wybita na każdej lampie - E4, RL00 wraz z końcówką numeru homologacji
Homologacja na światła przeciwmgłowe: Tak, zgodna z dyrektywą E4 R19 - wybita na każdej lampie - PL F3 wraz z końcówką numeru homologacji
Temperatura działania: -40C do +50C
Typ diod: CREE

1. Światło do jazdy dziennej o strumieniu świetlnym aż 900 lumenów na jedną lampę.
Światła do jazdy dziennej sprawią że auto będzie wcześniej i lepiej rozpoznawane przez innych uczestników ruchu. Jak dowodzą badania oświetlenie tego typu zmniejsza o 58% liczbę wypadków z poważnymi obrażeniami. Żywotność diod w lampach dochodzi do 50 000 godzin.
Tym samym oszczędzasz energię (paliwo) i pieniądze wydawane na żarówki!

2. Światło przeciwmgłowe o strumieniu świetlnym aż 800 lumenów na jedną lampę.
Jest to wartość znacznie wyższa
 niż ta ze zwykłej żarówki halogenowej.

Od oświetlenia samochodowego LED, użytkownicy oczekują, aby działało niezawodnie przez długi czas, zapewniając stałe i odpowiednie parametry strumienia świetlnego, które podczas użytkowania nie ulegną zmianie.

Nadmiernie wysoka temperatura wewnątrz obudowy markerów LED może wpłynąć na przedwczesne "starzenie" się sterowników i kondensatorów.

W światłach DUOLIGHT marki EinParts Automotive z diodami CREE wykorzystano najlepsze materiały termo-przewodzące takie jak miedź czy aluminium zapobiegające przegrzewaniu się. Ilustracja przedstawia prosty ale najskuteczniejszy ze sposobów chłodzenia wykorzystany właśnie w DUOLIGHT marki EinParts.

Pominięcie elementów takich jak wentylator daje pewność, że żarówka nie przegrzeje się, gdy wentylator zostałby uszkodzony. Pasywne chłodzenie świateł DUOLIGHT DL42 sprawia, że są praktycznie bezawaryjne.

W zestawie:
Lampy LED: 2 sztuki
- Wsporniki montażowe - szybko złączki, opaski
- Gniazdo podłączenia halogenów - HB3/HB4/9005/9006
- Niezbędna wiązka kabli
- Pisemna deklaracja (certyfikat) zgodności homologacji
- Automatyczny włącznik świateł (zewnętrzny)
- Gwarancja 24 miesiące
- Polska instrukcja montażu wraz z wskazówkami

Jak działa automat?
Automat to nic innego jak urządzenie, które załącza lampy po przekręceniu kluczyka stacyjki do pierwszej pozycji (jak np. radio, zapalniczka). Światła wyłączają się po włączeniu świateł mijania.

 

Model DUOLIGHT DL42 dedykowany do:
Mazda II 2010-2015

W przypadku innych modeli i marek samochodów zalecamy sprawdzenie wymiaru halogenów oraz rozstawu otworów.