Zestaw do polerowania gąbki polerskie na rzep 4 szt. 125 mm AMIO-03710
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: IM1-03710
- Producent: AMIO
-
- szt.
- Cena netto: 11,70 zł 14,39 zł
-
Szybkie płatności Blik.
Zestaw padów polerskich na rzep dzięki, którym wypolerujesz lakier w swoim samochodzie nawet w miejscach trudno dostępnych.
Gąbki o różnej strukturze i twardości pozwolą Ci przeprowadzić wszystkie etapy polerowania.
- Średnica : 125mm
- Max obroty polerka obrotowa : 2500 rpm
- Max obroty polerka dual action : 4500 rpm
Każda gąbka charakteryzuje się inną twardością, przez co jest przeznaczone do odnowy innego rodzaju powierzchni. Poniżej przedstawiamy rozpiskę z przykładowym zastosowaniem każdej z nich:
- Czarny - miękka gąbka. Służy do polerowania wykończeniowego, nadając blask i pełnię barw lakieru.
- Niebieski - miękka gąbka , do polerowania wykończeniowego. Jest niezastąpiona do usuwania efektu hologramu powstałego po wstępnym polerowaniu oraz nabłyszczaniu, nawet na ciemnych kolorach.
- Czerwony - jego struktura sprawia, że idealnie sprawdza się w pracy z produktami polerskimi o średniej mocy ścierania. Eliminuje defekty lakieru i zapewnia dobre wykończenie. Rozprowadza pastę polerską, redukując pozostałości po wstępnym polerowaniu
- Żółty - do zastosowania w polerowaniu wszystkich powierzchni lakierowanych. Idealnie współpracuje z lakierami wysokopołyskowymi, lakierami UV, materiałami mineralnymi czy szkłem akrylowym. Idealnie sprawdza się przy spolerowywaniu efektu tzw. skórki pomarańczy i polerowaniu na wysoki połysk.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Wysokość [cm]: | 27 |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Długość [cm]: | 27 |
| Karton [szt.]: | 64 |
| Ilość w opakowaniu [szt.]: | 4 |
| Kod CN: | 39269097 |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.

Angielska