Lampa zespolona LED 731, 12-24V

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7764
  • Producent: WAŚ
  • szt.
  • Cena netto: 128,00 zł 157,44 zł

Lampa zespolona LED 731, 12-24V

Lampa zespolona LED 731, 12-24V

Lampa zespolona /3 światła, klosz bezbarwny, odbłyśniki bezbarwne/

Opis produktu:

- światło pozycyjne
- światło stop
- światło kierunkowskazu
- strona montażu uniwersalna

Seria nowych lamp W91-W95, to ultranowoczesne i ultra –płaskie lampy tylne zespolone, które mogą być montowane np. na naczepach, przyczepach czy lawetach.

Grubość lampy bez pierścienia wynosi 25mm.
Średnica lampy: 140mm
Rozstaw śrub montażowych: 45mm

Występują w dwóch wersjach: 3-światłowej (światło pozycyjne, hamowania i kierunku jazdy) oraz co jest ich ogromną zaletą, w wersji 5-śwatłowej gdzie wszystkie funkcje świetlne zintegrowane są w jednej lampie (światło pozycyjne , hamowania, kierunku jazdy, cofania i przeciwmgielne nie).

Lampy posiadają homologację kompatybilności elektromagnetycznej i homologację klasy D, która pozwala na montaż tych lamp w zespole na pojeździe, po dwie lampy na stronę(możliwość montażu : po dwie lampy 3-światłowe lub jedna lampa 3-światłowa i jedna lampa 5-światłowa). Dzięki bardzo wydajnym diodom LED charakteryzują się długą żywotnością oraz niskim poborem mocy. Zaletą tych lamp jest również ich uniwersalne napięcie pracy 12V i 24V.
Wszystkie lampy są hermetyczne, posiadają klasę szczelności IP66/IP68. Tworzywa z których są wykonane charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.